ŽENŠEN

erekciaObsah: 100 mg
Ženšen a jeho kľúčová zložka ginsenoid sú už tisíce rokov dôležitou súčasťou čínskej tradičnej medicíny. Originálny ženšen, ktorý sa pestuje v severovýchodnej Ázii, bol používaný viac ako tisícročie na zvýšenie sexuálnej potencie a ako afrodiziakum. Dokonca aj dnes sa ženšen používa na zlepšenie duševných funkcií, posilnenie tela a zlepšenie mužskej sexuálnej funkcie.


GOJI / WOLFBERRY FRUIT

impotenciaObsah: 100 mg
Lat. Lycium barbarum, bylina známa aj ako goji, obsahuje 6 esenciálnych vitamínov, 8 polysacharidov, 6 monosacharidov, množstvo minerálov a 18 aminokyselín. Polysacharidy v plodoch goji majú dôležitú antioxidačnú funkciu. Posilňujú mužský imunitný systém, chránia pečeň a majú pozitívny vplyv na mužskú sexuálnu funkciu.

MACA / MAKA

erekciaObsah: 100 mg
Maca má v Južnej Amerike veľmi dlhú tradíciu. Maca pôsobí ako afrodiziakum, zvyšuje tok krvi v penise a posilňuje sexualitu. Obyvatelia And ju používajú po stáročia na liečbu neplodnosti a zlepšovanie sexuálneho života. Klinické štúdie ukazujú, že aktívne zložky obsiahnuté v make, Macaeny a Macamidy, sú zodpovedné za zlepšenie sexuálnych funkcií mužov a zvyšovania počtu spermií.L-ARGINÍN

erekciaObsah: 60 mg
L-arginín je mimoriadne užitočná aminokyselina. L-arginín stimuluje vylučovanie oxidu dusíka. Oxid dusíka uvoľňuje svalové tkanivo v penise, zvyšuje prietok krvi v penise a pomáha pri dosahovaní erekcie. L-arginínu sa vo všeobecnosti pripisujú mnohé pozitívne účinky na ľudské telo, od zvyšovania plodnosti až po liečbu demencie.

RHODIOLA - ROZCHODNICA RUŽOVÁ

impotenciaObsah: 50 mg
Rozchodnica ružová, rhodiola - bylinka známa aj ako Golden Root, zlatý koreň, ktorý sa pestuje najmä v chladných častiach našej planéty (Arktída, Sibír). Hlavnou úlohou tejto bylinky je zníženie stresu a napätia. Okrem toho by mala pomôcť aj s výdržou a lepšou koncentráciou.

MUIRA PUAMA

impotencieObsah: 20 mg
„Potency wood", alebo drevo potencie, rastie v Brazílii. Brazílski domorodci ju používajú už tisícročia na posilnenie libida, ako afrodiziakum a predlžujúci život. V štúdii zahŕňajúcej 262 mužov s erektilnou dysfunkciou sa zistilo, že muira puama pomohol 85 percentom týchto mužov pri zvyšovaní libida a riešení problémov s erekciou.

ANGELIKA ČÍNSKA

vivanordObsah: 20 mg
Lat. Angelicae sinensis, bylinka známa svojimi antioxidačnými účinkami.