vivanordVivanord - prírodná kapsula pre mužov

Vivanord™ kapsuly uvoľňujú svalové tkanivo, rozširujú žily a pomáhajú prúdiť krv do penisu a zabraňujú príliš rýchlemu prúdeniu krvi. Vivanord tak umožňuje silnú a dlhotrvajúcu erekciu. Vivanord™ je určený len pre mužov a nie je určený na použitie ženami a osobami mladšími ako 18 rokov.erekcia

Ako funguje?


Vivanord je rastlinný výrobok určený na zvýšenie sexuálnej sily a zlepšenie sexuálneho života mužov. Vivanord uvoľňuje svalové tkanivo, šíri žily a pomáha prietoku krvi do penisu, pričom jej bráni prúdiť príliš rýchlo. Vivanord pomáha dosiahnuť silnú a dlhotrvajúcu erekciu. Produkt môže tiež pomôcť mužom, ktorí majú problémy s predčasným vyvrcholením, pretože výrobok umožňuje výrazne lepšiu kontrolu a udržanie orgazmu.
erekcia

Kontraindikacie

Skôr ako začnete užívať liek, pozorne si prečítajte pokyny, pretože obsahuje informácie, ktoré sú pre vás dôležité. Ak máte akékoľvek ďalšie otázky, povedzte to svojmu lekárovi, lekárnikovi alebo zdravotnej sestre.

Vivanord sa neodporúča v prípade:


  • že máte závažnejšie problémy so srdcom alebo pečeňou,
  • že ste nedávno mali srdcový infarkt alebo mozgovú príhodu,
  • že ste liečení s nekontrolovanými arytmiami.

Ak si nie ste istý v súvislosti s vyššie uvedeným, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi. Vivanord nie je určený na použitie u osôb mladších ako 18 rokov a u žien.

erekciePoužitie

Užívajte kapsulu Vivanord približne jednu hodinu pred sexuálnou aktivitou. Prehltnite celú tabletu a zapite ju vodou. Začiatok účinku sa pre každého jednotlivca líši, ale zvyčajne začína pracovať za pol hodiny až hodinu. Ak vezmete Vivanord s výdatným jedlom, môže začať pracovať neskôr. Vivanord pracuje spoľahlivo najmenej 24 hodín, hoci muži po použití opisujú pozitívne účinky viac ako 48 hodín. Aby ste dosiahli čo najlepšiu službu, odporúčame, aby ste pred sexuálnou aktivitou nepiali veľa alkoholických nápojov.

Nesmiete užívať Vivanord viac ako raz denne. Dávky väčšie ako jedna 450 mg tableta nezvyšujú účinnosť, zvyšujú len vedľajšie účinky a ich silu. Udržujte Vivanord mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 30 °C.

Tobolky Vivanord sú modrej farby a sú balené v 4 kapsuliach v škatuľke.


vivanord

erekciaNežiaduce účinky

Vivanord kapsuly môžu spôsobiť niektoré vedľajšie účinky, ktoré sú zvyčajne vzácne a netrvajú dlho. Najbežnejšie vedľajšie účinky sú sčervenanie tváre, mierna bolesť hlavy, sucho v ústach a vracanie. Ak sa u Vivanord vyskytnú nejaké vedľajšie účinky, prerušte užívanie alebo znížte dávku z 450 mg na 225 mg. Dávky väčšie ako jedna kapsula 450 mg nezvyšujú účinnosť, zvyšujú len vedľajšie účinky a ich silu.