vivanordOtázkyAkým spôsobom liek Vivanord účinkuje?

Dodávka cez balíkomat a v zasielkovňách (Parcel shop) (uložení zásielky?

Aké je použitie Vivanordu?

Aké sú spôsoby platby?

Kedy by ste Vivanord používať nemali?

Aké sú poštovné sadzby?

Spôsobuje Vivanord vedľajšie účinky?

Bude vidieť, čo je v zásielke? Ako bude môj balík vyzerať?

Aké prírodné zložky obsahuje kapsula Vivanord?

Kedy môžem očakávať zásielku?

Čo mám robiť, ak nie som s produktom spokojný?

Akým spôsobom liek Vivanord účinkuje?
Vivanord je rastlinný výrobok určený na zvýšenie sexuálnej sily a zlepšenie sexuálneho života mužov. Vivanord uvoľňuje svalové tkanivo, šíri žily a pomáha prietoku krvi do penisu, pričom jej bráni prúdiť príliš rýchlo. Vivanord pomáha dosiahnuť silnú a dlhotrvajúcu erekciu. Produkt môže tiež pomôcť mužom, ktorí majú problémy s predčasným vyvrcholením, pretože výrobok umožňuje výrazne lepšiu kontrolu a zadržanie orgazmu.

Aké je použitie Vivanordu?
Užívajte kapsulu Vivanord približne jednu hodinu pred sexuálnou aktivitou. Prehltnite celú tabletu a zapite ju vodou. Začiatok účinku sa pre každého jednotlivca líši, ale zvyčajne začína pracovať po pol hodine alebo hodine. Ak vezmete Vivanord s výdatným jedlom, môže začať pracovať neskôr. Vivanord pracuje spoľahlivo najmenej 24 hodín, hoci muži po použití užívajú pozitívne účinky viac ako 48 hodín. Aby ste dosiahli čo najlepšiu službu, odporúčame, nepite pred sexuálnou aktivitou veľa alkoholických nápojov.

Nesmiete užívať Vivanord viac ako raz denne. Dávky väčšie ako jedna 450 mg tableta nezvyšujú účinnosť, zvyšujú len vedľajšie účinky a ich silu. Udržujte Vivanord mimo dosahu detí. Uchovávajte pri teplote neprevyšujúcej 30 °C.

Kedy by ste Vivanord používať nemali?
Liek Vivanord sa neodporúča, ak máte ťažšie srdcové alebo pečeňové problémy, nedávno ste mali srdcový infarkt alebo mozgovú príhodu a ste liečení pre nekontrolované arytmie. Ak si nie ste istý v súvislosti s vyššie uvedeným, povedzte to svojmu lekárovi alebo lekárnikovi.
Vivanord nie je určený pre ženy a osoby mladšie ako 18 rokov.


Spôsobuje Vivanord vedľajšie účinky?
Kapsuly Vivanordu môžu spôsobiť niektoré vedľajšie účinky, ktoré sú vo svojej podstate zriedkavé a netrvajú dlho. Najbežnejšie vedľajšie účinky sú sčervenanie tváre, mierne bolesti hlavy a sucho v ústach. Ak sa u Vivanord vyskytnú akékoľvek vedľajšie účinky, prestaňte užívať Vivanord alebo znížte dávku z 450 mg na 225 mg. Dávky väčšie ako jedna tableta 450 mg nezvyšujú účinnosť, zvyšujú len vedľajšie účinky a ich silu. Keďže sa ľudia líšia vo svojej psychosomatickej štruktúre, kapsuly Vivanordu môžu ovplyvniť každého jednotlivca inak. Preto vám ponúkame vrátenie celkovej kúpnej ceny v prípade akýchkoľvek nežiaducich vedľajších účinkov v súlade s našou zárukou vrátenia peňazí.

Aké prírodné zložky obsahuje kapsula Vivanord?
Vivanord kapsuly obsahujú látky, ktoré sa už po stáročia používali v alternatívnej medicíne na liečbu erektilnej dysfunkcie. Bylinné extrakty sú najvyššej kvality a sú získané špecifickými extrakčnými metódami, a preto sú omnoho silnejšie a efektívnejšie ako porovnateľné výrobky. Obsah jednej kapsuly Vivanord je 450 mg a obsahuje: ženšen, goji, maca, angelika čínska, muira puama a rhodiola - rozchodnica čínska.

Čo mám robiť, ak nie som s produktom spokojný?
Ak nie ste s produktom spokojný, vrátime celú kúpnu cenu proti vráteniu zostávajúcich kapsúl.

Dodávka cez balíkomat a v zasielkovňách (Parcel shop)?
Zasielkovňa GLS a balíkomaty sú výborným riešením pre zákazníkov, ktorí si želajú úplnú diskrétnosť pri vyzdvihovaní, pretože slúži ako šikovná miesta na prevzatie zásielky. Zasielkovne GLS majú dlhú pracovnú dobu a balíkomaty GLS sú k dispozícii 24 hodín denne. Platenie na balíkomatoch je možné kreditnou kartou a platenie v zásielkovňach kreditnou kartou alebo hotovosťou.
Viac o balíkomatoch a zasielkovňach a ich zoznam si môžete prezrieť TU.
V prípade, že si prajete, aby sme vám výrobok doručili na vašu adresu, môžete si na webe GLS vybrať aj zasielkovňu alebo balíkomat, kde si balíček sami vyzdvihnete. Všetko, čo potrebujete napísať do poľa s informáciami o doručení je vaše meno a priezvisko a adresu vybrané zasielkovne alebo zvoleného balíkomatu. Balíček vás bude čakať na stanovené, dohodnuté zasielkovni počas 7 dní.

Aké sú spôsoby platby?
Dodávateľ ponúka dve možnosti platby:
Pri platbe po prevzatí odosielateľ odošle zásielku na dobierku. Cena tovaru a poštovné sa zaplatí pri doručení zásielky.
Ďalším spôsobom platby sú kreditné karty cez PayPal. PayPal je platobná metóda kartami VISA alebo Mastercard, ktorá poskytuje zákazníkovi 100% istotu.

Aké sú poštovné sadzby?
Spoločnosť GLS (General Logistics Systems) je zmluvným partnerom dodávok. Dodacia cena  je 5,00 €. Pri nákupe nad 120 € je poštovné bezplatné. V prípade dobierky GLS neúčtuje žiadnu províziu. Zákazník môže zaplatiť kuriér GLS na základe dobierky v hotovosti alebo kreditnou kartou/debetnou kartou.

Bude vidieť, čo je v zásielke? Ako bude môj balík vyzerať?
Nie, zásielky sú úplne diskrétne zabalené, zapečatené a neoznačené. Balenie nebudú vidieť iní. Ak nechcete prijímať objednávku doma, môžete ju tiež vyzdvihnúť vo zvolenej zasielkovni alebo balíkomatu.

Kedy môžem očakávať zásielku?
Ak je objednávka odoslaná v pracovný deň do 11 hodín, dodávateľ odošle zásielku v ten istý deň. Ak je objednávka odoslaná po 11 hodine, dodávateľ odošle zásielku nasledujúci pracovný deň. Zásielka obvykle prichádza do nasledujúceho pracovného dňa po odoslaní zásielky. Partnerom dodávky balíkov je GLS (General Logistics System). Spoločnosť GLS dodáva denne od pondelka do piatku od 8:00 do 16:00. Oficiálny termín dodania zaručený spoločnosťou GLS je 3 dni.